Jak opravdu zaujmout na internetu a zviditelnit firmu? Alfa – Omega servis & spol. doporučuje promo video

Promo video - WFB Media

Před časem se ukázalo, že důležitým krokem ke zviditelnění firem na internetu, což je hlavní činnost firmy Alfa – Omega servis & spol.,  je změna způsobu prezentace. Zajímavý text nestačí, kvalitní obrazové informace mají větší dopad na sledovanost, ovšem trend poslední doby je video.


Videopozvánka na akci Móda třicátých let, kterou jsme točili v našem studiu a v prostorách Café Napoleon


Firma Obkladači Plzeň jako jedna z mála v České republice pokládá velkoformátové obklady a dlažby

Pochopili jsme. že videoklipy, video reportáže, rozhovory nebo představení výrobku v krátkém videu je to, co nejvíce přispívá ke zviditelnění firmy či produktu. Proto zákonitě následovalo zakoupení špičkové techniky pro natáčení a profesionálního střihového programu.


Mezi naše spokojené zákazníky patří např. firmy SGL Europe, česká pobočka jedné z největších logistických firem na světě, Nordex Europe, dovozce techniky ze Skandinávie Španělska, rychle se rozvíjející Obkladači Plzeň, jeden z mála specialistů na velkoformátové obklady v západočeském kraji, Dřevostavby Juha, stavitel kvalitních kanadských dřevostaveb, dále MUDr. Svoboda, známý plastický chirurg, Medical Institut Plzeň  a mnoho dalších.

Promo-video, tvorba webu a fotografické práce patří dnes mezi hlavní činnosti naší agentury Alfa – Omega servis & spol..


Promo-videa pro firmy, videoprezentace výrobků a produktů, videonávody, reportáže, natáčení svateb a maturitních plesů, to vše zajistí agentura Alfa – Omega servis & spol..
S kamerou Canon XC10, která je schopná natáčet v rozlišení až 4K, a pomocí profesionálních grafických programů v našem virtuálním studiu vytvoříme prostředí, srovnatelné se špičkovými zpravodajskými stanicemi.

cam1

  • Videa nahraná na náš kanál YouTube jsou vyhledatelná ve všech vyhledávačích na ta správná klíčová slova. SEO Plzeň: Firma Alfa – Omega servis zajistí viditelnost nahraných videí provede optimalizaci pro vyhledávače – Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače nebo též optimalizace nalezitelnosti) >>> SEO.