Institut krásy oslavil jubileum společně s celebritami a významnými hosty

Petra Nováková se Světlanou Nálepkovou. Foto: Vladimír Čermák

Největší komplexní estetické centrum v kraji slavilo jubileum, a to pět let plastické chirurgie a 10 let Medical Institutu v Plzni. Profesionální tým lékařů specialistů a zdravotnický personál tohoto zařízení v Bezručově 16 nabízí svým klientům služby korektivní a klinické dermatologie a estetické medicíny v péči o tělo, omlazení pleti, bělení zubů a fyzioterapie. Medical Institut je současně i školícím centrem na laserové zákroky.

Účastníky akce přivítala ředitelka Institutu krásy Petra Nováková. Oslavy se zúčastnila celá řada významných hostů a celebrit, například náměstkyně hejtmana Plzeňského kraje Marcela Krejsová, herečka a zpěvačka Světlana Nálepková, modelka Andrea Verešová, známá i svou nadací, která pomáhá dětem, modelka Lenka Olbertová – Limberská s manželem, plzeňským fotbalistou Davidem Limberským a přišla i řada dalších osobností..

Lenka Limberská společně s Andreou Verešovou. Foto: Vladimír Čermák

Ke zlatým hřebům programu patřilo kromě vystoupení Světlany Nálepkové, zábavy u Smile Foto Boxu také slavnostní rozkrojení narozeninového dortu lékaři institutu.

Více fotografií najdete v galerii zde: https://www.plzen.cz/fotogalerie/?galerie=545