Hvězdy české pop music míří do Plzně

V Plzni se chystá tradiční velkolepá kulturní akce. V sobotu 17. června se v areálu ŠKODALANDU v Plzni uskuteční zábavná show Nebe plné padáků a letošní program je nabitý hvězdami.

Na své si tak přijdou všechny věkové generace. Na pódiu se představí například hvězdy úspěšného pořadu TV Nova Tvoje tvář má známý hlas: Adam Mišík či David Kraus se svými kapelami. Kromě nich zahraje také populární skupina Nebe, která svými hity boduje v rádiích a jejichž producentem je slavný zpěvák Richard Krajčo ze skupiny Kryštof. Radost návštěvníkům akce udělají i kapely Zvlášňý škola nebo Karel Gott revival band.

Na své si přijdou také fandové plzeňského sportu. Autogramiádu během akce budou mít jak fotbalisté z FC Viktoria Plzeň, podepisovat se budou i hokejisté z HC Škoda Plzeň a házenkáři z Talent Mat Plzeň. Připraveny jsou i atrakce pro děti a dospělé. Nikdo se ani vteřinu nudit nebude. Vstupné na celý den činí pouhých 20 korun. Výtěžek Městský obvod Plzeň 3 daruje na charitativní účely. Takže přijďte všichni, užijte si krásně den a navíc podpoříte užitečnou věc. Akce, kterou moderuje Hana Mašlíková z TV Nova začíná ve 14 a končí ve 22 hodin. Více informací naleznete na facebooku Nebe plné padáků.