Hledáte bydlení v klidné lokalitě na dosah Plzně? Co takhle Riverside Bdeněves?

foto: Cortuza

Developerská společnost Cortusa Group nabízí bydlení v novém překrásném uzavřeném areálu v Bdeněvsi na severním Plzeňsku. Bdeněves je malebná vesnice, ležící 4 kilometry od okraje města Plzně. Ve vzdálenosti sedmi kilometrů pak najdete oblíbenou vodní nádrž Hracholusky. Riverside Bdeněves je ojedinělým projektem svého druhu v západních Čechách.

V Bdeněvsi žije asi 700 obyvatel. Vesnice má vybudovanou kompletní infrastrukturu. Leží na výpadovce z Plzně směrem na Stříbro. Jedná se o jediný směr, ve kterém se při cestě do centra netvoří během dopravních špiček kolony. Cestování do západočeské metropole je tedy velmi pohodové. Do obce jezdí MHD i vlak.

Rezidenční bydlení Riverside Bdeněves nabídne byty 4kk s terasou, 3kk se zahradou a dále tři rodinné domy. Areál bude uzavřen a bude mít vlastní parkování. Jezdit se do něj bude soukromou vjezdovou bránou, která zajistí maximální bezpečnost a klid.

Předpokládané datum dokončení výstavby je březen 2020. Ceny budou velice přijatelné, byty se budou prodávat již za 2,4 mil. korun.

CORTUSA GROUP S.R.O.

Žitná 162, 322 00 Plzeň – Křimice

telefon: 608 070 798

PR