Herci ze Strašidel se budou podepisovat v multikině CineStar v plzeňské Olympii

foto: Martin Průša

Multikino CineStar zve na předpremiéru nového českého filmu Zdeňka Trošky Strašidla, která se uskuteční dnes v úterý 9. srpna od 19 hodin. Režisér Troška se slavnostního uvedení filmu osobně zúčastní.

Zájemci o osobní setkání s některými herci jsou pak zváni do prostor obchodního centra, kde se od 17:30 uskuteční autogramiáda. Účast přislíbili Aleš Háma, Anna Polívková, Bronislav Kotiš, Matěj Hádek a Nelly Řehořová. Projekce nového filmu začne v 19 hodin, vstupenky si můžete zajistit zde.

Strašidla:

Hrají: Tereza Kostková, Jiří Dvořák, Vladimír Polívka, Carmen Mayerová, Matěj Hádek, Petr Nárožný, Václav Postránecký, Karel Dobrý nebo Bronislav Kotiš.

Rodina hejkala Huga žila až doposud poklidným životem ve staré vile na pokraji města. Sladký strašidelný život změní  vpád  úředníka Patočky, který zjistil, že za dům už pěknou řádku let nikdo neplatí nájem, a přesto tu žije jakási šílená rodinka. Verdikt je nemilosrdný: zaplatit nebo se vystěhovat! Hejkal, vodník či víla budou muset do práce. Život obyčejných smrtelníků bude pro strašidelnou rodinu složitější, než se na první pohled zdálo. Setkání s lidským světem, v němž platí jiná pravidla než v tom pohádkovém, přinese řadu komických i napínavých situací. Naši hrdinové musí zapojit nejen kouzla a čáry, ale také rodinnou soudržnost, lásku a odvahu, aby dokázali přelstít  úředního šimla a zvítězit nad nástrahami „obyčejných“ lidí.

Program multikina CineStar Plzeň

program multikina Cinestar Plzeň
program multikina Cinestar Plzeň