GO! Express & Logistics se ve střední Evropě rozrůstá

Vznikla společnost GO! Polska holding.

Samozřejmostí a nedílnou součástí segmentu expresní a kurýrní přepravy je i neustálá inovace. Právě o inovaci, rozvoj a nastavování fungujících procesů v rámci financí, obchodu a operativy v GO! Express & Logistics se nově stará plzeňský CEE tým. První reflexí neustálého růstu objemu zásilek na logistickém trhu ve střední Evropě bylo založení nové společnosti GO! Polska holding, která sdružuje čtyři polské stanice – GO! Varšava, Vratislav, Poznaň a Katowice.

„Dalším cílem pro náš akční CEE tým a GO! Polska holding je rozšíření sítě v Polsku o další partnery. Trh v Polsku roste a my nezůstáváme pozadu,“ prozradil Martin Koča, CEO GO! Česká republika, GO! Slovensko a GO! Polska.

GO! Express & Logistics je mezinárodní společnost zabývající se expresní přepravou a logistikou. GO! Express je poskytovatelem expresní přepravy všech druhů zásilek od dokumentů po těžší balíky ve 220 zemích světa. V České republice působí od roku 2002, aktuálně s centrálou v Praze – Hostivici a pobočkami v Praze, Brně a Plzni.

PR