Giorgio Fashion Show Gold pomůže malému Matýskovi

Prestižní módní přehlídka, která v Plzni předvádí špičkovou pánskou i dámskou módu českých a světových značek, není jen skvělou show plnou zvučných jmen. Stejně jako v předchozích ročnících bude i letos výtěžek akce, která v pátek 27. října od 19 hodin zaplní prostory Parkhotelu, věnován na charitu.

Giorgio Fashion Show se koná od roku 2008 a postupně se vypracovala na jednu z nejvýznamnějších akcí světa módy v Plzeňském kraji. Odehrává se jednou za dva roky a kromě jedinečné módy je i přehlídkou známých osobností. Moderátorem večera, který letos nese podtitul Gold, bude tradičně herec Jan Čenský. Na molu se budou střídat kolekce dámské módy předních návrhářek s elegantními pánskými obleky i oblečením pro volný čas. Pánskou módu v rámci přehlídky oblékne mimo jiné i třetí nejkrásnější muž planety Tomáš Dumbrovský. Dámské kolekce představí přední české modelky, nositelky titulů miss a vicemiss, například Iveta Lutovská-Vítová a Lucie Křížková. Choreografem celé show je přední plzeňský tanečník a pedagog Jan Čejka a diváci se mohou těšit i na vystoupení jeho skupiny Storm Ballet, ověnčené řadou cen od nás i ze zahraničí.

Za pořádáním Giorgio Fashion Show stojí od samého začátku manželé Věra a Jiří Vaňourkovi, majitelé společnosti Giorgio fashion. Přehlídka pro ně není jen příležitostí ukázat špičkovou módu, ale dokáží také významně pomoci těm, kteří to potřebují. V předchozích letech se Giorgio Fashion týmu podařilo mimo jiné přispět devadesáti tisíci korunami Onkologickému oddělení Fakultní nemocnice Plzeň nebo padesáti tisíci dětskému stacionáři Centrum Hájek. „Máme to štěstí, že většina účinkujících si stejně jako my přeje pomáhat a pracuje za minimální honorář. Výtěžek z letošního vstupného proto budeme moci poukázat Matýsku Novákovi, chlapci trpícímu těžkou vývojovou vadou. Jeho sympatičtí rodiče s nelehkým údělem statečně bojují, potřebují ale nutně finančně pomoci,“ říká Věra Vaňourková ze společnosti Giorgio fashion s.r.o.

Vstupenky v ceně 450 korun, jejichž koupí přispějí diváci malému Matýskovi, se prodávají v obchodech společnosti Giorgio fashion v Plzni (Galerie Slovany, OC Plzeň Rokycanská a ul. B. Smetany 3) a také online prostřednictvím stránek www.giorgio.cz.

Organizátoři velmi děkují všem partnerům, bez nichž by se přehlídka nemohla uskutečnit. Zejména generálnímu partnerovi, kterým je obchodní centrum Galerie Slovany, a také mediálními partnerovi společnosti Euronova Group.