Gentlemani v cylindrech v Plzni! 4TET nabídne neopakovatelnou show

Už neuvěřitelných 14 let ohromuje vokální seskupení 4TET s Jiřím Kornem svými pěveckými i hereckými výkony. Tito 4 gentlemani v cylindrech opět připravili nezapomenutelnou show a budou i v Plzni.

Vokální seskupení 4TET není třeba představovat. Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a „taneční“ výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným. Koncerty tohoto vokálního seskupení bývají vždy vyprodané a mají neopakovatelnou atmosféru.

Možnost jít na koncert vokálního seskupení 4TET mají i Plzeňané. 4TET vystoupí v plzeňském Parkhotelu 24. dubna od 19 hodin. Vstupenky koupíte na portálu ticketportal.cz.

4TET:

Byl založen z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2002. Poprvé se tito “muži v černém” představili skladbou „How Deep Is Your Love“ v provedení  a capella. Bouřlivá reakce publika, stoupající zájem posluchačů, vystoupení po celé ČR i v zahraničí a časté účinkování v televizních pořadech (Manéž Bolka Polívky, Miss 2003, Zlatá mříž, Gogošou…atd.), byly důvodem pro přípravu mnoha dalších songů (Lady Karneval, Tears In Heaven, Lion King, Addams Family a dalších), k nazkoušení koncertního programu a k vydání několika CD.

  • tenor David Uličník, baryton 1 Jiří Korn, baryton 2 Jiří Škorpík, bas Dušan Kollár