Fotbalový rebel Limberský si zopakoval svatební obřad před rodinou a přáteli

Manželé Lenka a David Limberští si v Plzni zopakovali svatební obřad ve společnosti rodiny a přátel. Foto: acproduction.cz / acproduction s.r.o.

EXKLUZIVNĚ: Svatební obřad v kruhu rodiny a svých přátel si v neděli odpoledne zopakovali manželé Limberští. Minulý týden měli oficiální svatbu ve čtyřech při jejich dovolené na ostrově Mauricius. Teď si David s Lenkou zopakovali svatební slib před farářem při romantickém obřadu v areálu plzeňského Kalikovského mlýna. Sešla se tam stovka hostů. Vedle rodičů, sourozenců i vlastních potomků tam nechyběli fotbalisté, spoluhráči Davida, členové nejvyššího vedení FC Viktoria Plzeň i mnohé celebrity.

Foto: acproduction.cz / acproduction s.r.o.

„Oficiální a tedy platný sňatek jsme uzavřeli na Mauriciu, ale nechtěli jsme o nic připravit naše rodiny a přátele. Proto jsme udělali ještě jeden neformální obřad dnes v Plzni. Nejedná se o klasický církevní sňatek,“ prozradila novomanželka Lenka Limberská. Tu přivedl k oltáři její otec, zatímco Davida doprovodila jeho maminka. Na závěr slibu si novomanželé opět vyměnili prstýnky a svatebčané se dočkali i žhavého polibku. Hosté si po obřadu pochutnávali na rautu, grilovalo se prasátko a David se ujal krájení svatebního dortu.