Fotbalový bouřlivák už je v chomoutu, jeho vyvolenou se stala krásná Lenka

Oficiální fotografie novomanželů Limberských z ostrova Mauricius

Tak už je konečně v chomoutu! Kdo? Legendární rebel Viktorie Plzeň David Limberský! V pátek si řekli své s ano s půvabnou modelkou a podnikatelkou Lenkou Olbertovou a stalo se tak při romantickém obřadu na ještě romantičtějším ostrově Mauricius. A obřadu předcházela o den dříve také romantická večeře na pláži. Oba dva svůj životní krok oznámili ještě v pátek svým fanouškům a známým prostřednictvím instagramu. Lenka připojila dokonce i celý svůj svatební slib. Na Mauricius odletěli ve čtyřech. Svědkyní Lenky byla její stejně krásná sestra. Davidovi svědčil její manžel.

S Lenkou, která v naší sesterské Televizi ZAK pracovala jako rosnička se David zasnoubil loni a všichni s napětím sledovali, zda po zásnubách opravdu přijde i svatba. „Svatební den, pan a paní Limberský. Chtěl bych poděkovat své Ženě za trpělivost, kterou dostávám. Ne vždy to má se mnou jednoduché. Ale lepším se. Zdravíme do ČR z Mauriciusu. A hurá na svatební noc,“ napsal na svém profilu na instagramu Limberský pod fotografii s nevěstou na pobřeží moře při západu slunce.

„Davide – Lásko. Nevím, co nás čeká v dalších dnech, ale všechno chci prožít s Tebou. PŘIJÍMÁM TĚ. Jsi jiný, než jsem já. Máš mnoho bezvadných vlastností a spoustu dalších, které mi možná už teď lezou na nervy. Ale přijímám Tě takového, jaký jsi. Slibuji, že Tě nikdy neopustím. Chci, abys měl jistotu, že už nikdy nebudeš sám. Zachovám Ti lásku, úctu a věrnost. Nikdo jiný pro mě nebude nikdy víc než Ty. Ponesu s Tebou všechno dobré i zlé. Dobré se nese snadno, ale nést zlé, když přijdou nemoci, problémy, neshody, to není tak snadné. Až do smrti. To už je opravdu výzva…Má člověk vůbec na to, aby to splnil? Já věřím v Tebe a proto doufám, že všechno zvládneme,“ vypsala Lenka svůj svatební slib.

Lenka Olbertová v době, kdy pracovala jako rosnička v naší TV ZAK. Foto: Richard Beneš

Z předchozího vztahu má David Limberský dvě děti, starší Natálku a mladšího Davídka. S bývalou partnerkou se ale fotbalový bouřlivák neoženil.