Fotbalová Plzeň pořádá selfiádu. Vyfotit se můžete s devíti hráči

foto: FCVP

Sezona jde do finále, blíží se zápasy o všechno. Hráči Viktorky chtějí svým fanouškům poděkovat za podporu a před nadstavbovou částí si pro ně připravili zcela unikátní akci: první viktoriánskou selfiádu. Ta se bude konat v úterý 30. dubna od 17.30 v prostorách Klubové místnosti umístěné v budově za protilehlou tribunou Doosan Areny. Pořídit si exkluzivní „selfíčko“ můžete hned s devítkou viktoriánů.

Jen několik dní před startem premiérové ligové nadstavby mezi vás přijdou mj. Patrik Hrošovský, Jan Kopic, Jean-David Beauguel či Marek Bakoš a hodinu budou k dispozici pro pořizování společných fotografií. „Je to originální nápad, který se mi hodně líbí. Na většině autogramiád se stejně naši fanoušci chtějí hlavně fotit, tak tady budou mít přímo ideální podmínky,“ těší se na setkání jeden z nejzkušenějších hráčů kabiny a fanoušky oblíbený „Baky“.

Dále se můžete těšit i na Tomáše Chorého, Romana Procházku, Erika Pačindu, Milana Petrželu a Davida Limberského. Hráči tím chtějí poděkovat fanouškům za podporu, kterou týmu vyjadřovali v průběhu základní části ligy a zároveň je pozvat na FINÁLE FORTUNA:LIGY, které odstartuje o prvním květnovém víkendu.

První viktoriánská selfiáda se uskuteční v prostorách Klubové místnosti umístěné v budově za protilehlou tribunou Doosan Areny. Všem přítomným fanouškům se tedy naskytne exkluzivní možnost prohlédnout zcela nové prostory, které ještě nebyly veřejnosti představeny. Jsou zde vystaveny významné trofeje, dresy všech soupeřů, s nimiž se viktoriáni utkali v rámci evropských pohárů, speciální sekce je věnována třem účastem klubu v UEFA Champions League a samozřejmě nechybí ani oddíl mapující historii klubu, na jehož vybudování se stále mohou podílet i fanoušci a příznivci červenomodrých barev.