Fotbalová juniorka vyhrála v Hradci Králové

Po domácí prohře s Mladou Boleslaví dokázala juniorka Viktorie Plzeň uspět v Hradci Králové, odkud po gólech Kepla, Hezoučkého a Plecitého veze tři body za výhru 3:2.

Viktoria měla do zápasu velice dobrý vstup, když hned v osmé minutě šla do vedení. Po rohovém kopu se prosadil obávaný kanonýr Tomáš Kepl. Po tomto gólu byli červenomodří aktivnější a aktivnější, což vyústilo v druhou trefu. Ve 28. minutě skóroval skvělým způsobem Pavel Hezoučký, když skoro z poloviny hřiště přehodil brankáře, v prvním poločase si tak tým trenéra Horvátha vytvořil zasloužené vedení 2:0.

Ve druhé půli byla hra vyrovnanější a čím více se blížil konec, tím jasnější bylo, že případná další branka by mohla hodně napovědět o zbytku duelu. Naštěstí ji vstřelili Plzeňští, konkrétně Denis Plecitý, který tak v 81. minutě dával na 3:0 po pěkné individuální akci a zpětné přihrávce Tomáše Kepla. Hradec Králové přeci jen dokázal zápas ještě zdramatizovat, v posledních minutách se prosadili Jan Vobejda a René Kropáček, na více se však už domácí „votroci“ nezmohli.