Fotbalová juniorka Plzně podlehla Liberci

Juniorský tým Viktorie opět posílila pětice hráčů z A-týmu – Ubong Ekpai, Pavel Bucha, Jakub Řezníček, Jan Kovařík a Milan Havel. Ani to ale týmu trenéra Pavla Fořta nepřineslo body, viktoriáni padli v Liberci 2:3.

o zápasu vstoupili domácí hráči gólem. Hned po necelých třech minutách hry prostřelil Nováka na vzdálenější tyč útočník Radek Voltr. Snaha Viktorie Plzeň o vyrovnání nenacházela dlouho úspěch, až se domácí v závěru půle dostali do dvoubrankového vedení. Opět u toho byl Radek Voltr, který potrestal zaváhání plzeňské rozehrávky.

Ve druhém poločase byli aktivnější červenomodří. Snížení se dočkali po hodině hry, střelou na zadní tyč se dokázal prosadit Jakub Řezníček. A i když se Plzeň tlačila za vyrovnáním, inkasovala další gól – Petr Petr utekl středem hřiště a přesnou střelou dal na 3:1. Poté vychytal hostující brankář Novák další šanci Slovanu. V 75. minutě Západočeši opět vykřesali naději. Prosadili se z přímého kopu Jana Kovaříka z necelých 30 metrů, který si do vlastní branky srazil Damjan Vukliševič. Viktoriáni byli v posledních minutách o něco aktivnějším celkem, prosadit už se však nedokázali, a tak prohráli i třetí utkání ze čtyř.