Zliner s.r.o.

zpět na výpis kategorií přihlásit jako firma Manuály

Přihlásit firmu

Společnost ZLINER s.r.o. se již více než 40 let zabývá službami v oblasti autobusové dopravy. Postupem doby se Zliner profiloval do pozice vysoce kvalitního a spolehlivého partnera dopravních společností nejen v ČR, SR, ale i v Belgii, Rakousku, Německu, Itálii a dalších evropských zemích. V rámci vývoje trhu osobní dopravy jsme rozšiřovali jednotlivé služby od původního zaměření na opravy autobusů a s tím úzce související činnosti (prodej náhradních dílů, servis) do současné podoby, kdy našim klientům poskytujeme komplexní služby v oblasti autobusové a trolejbusové dopravy.

Mezi stěžejní činnosti společnosti Zliner v současnosti patří celkové i částečné opravy a přestavby autobusů a trolejbusů, prodej náhradních dílů.

Významná je pro rozvoj firmy také spolupráce se zahraničními partnery a to jak v oblasti oprav autobusů, tak i při renovacích a opravách komponentů pro automobilový průmysl. Plynulá provázanost mezi opravárenskými, výrobními a obchodními činnostmi firmy Zliner, to vše navíc v moderních prostorách, činí tuto firmu nepřehlédnutelným subjektem na českém a slovenském trhu v oblasti dopravy.

Vše, co firma dělá, směřuje k jedinému cíli a tím je a vždy bude – spokojený zákazník.

Článek o nás.

 

Žádné nabídky pro tento den
Žádné události pro tento den