Hotel a Wellness Panorama

zpět na výpis kategorií přihlásit jako firma Manuály

Přihlásit firmu

Rodinný hotel Panorama v Plzni ležící v příjemné lokalitě vedle parku s jezírkem nabízí ubytování se snídaní o celkové kapacitě 47 lůžek.

Předností hotelu je tichá a klidná lokalita uprostřed zeleně, dobrá dostupnost do centra města, příznivé ceny, rodinná atmosféra, osobní přístup k hostům, zdarma dostatečné parkovací prostory střežené kamerovým systémem a neomezené WiFi připojení.

Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, radiem, internetem, telefonem, lednicí s minibarem, rychlovarnou konvicí, trezorem, koupelnou vybavenou sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, značkovou kosmetikou a dalším vybavením.

Součástí hotelu je i příjemně zařízená klimatizovaná restaurace s venkovní terasou, kde vás okouzlí neopakovatelný výhled na panorama města Plzně. Příjemné posezení nabízí také hotelový lobby bar a patrové uzavřené atrium určené pro nerušený odpočinek hotelových hostů.

Dopřejte svému tělu potřebný odpočinek a relax v našem prostorném moderním wellness centru pod hvězdnou oblohou, kde nabízíme luxusní relaxační vany, saunu a parní kabinu.

Hotel a Wellness Panorama

V Lomech 11, 323 00  Plzeň377 534 323http://panorama-pm.cz
Otevírací doba
pondělínonstop
úterýnonstop
středanonstop
čtvrteknonstop
páteknonstop
sobotanonstop
nedělenonstop
Hodnocení firmy:
Žádné nabídky pro tento den
Žádné události pro tento den