Firemní vstupní hala nabízí kulturní zážitek

Galerie FOUYER

Galerie FOUYER v Rokycanech nabízí od úterý 5. září výstavu prací Evy Domkové Soukupové, která bude k vidění až do 12. listopadu. Vystřídá tak obrazy Lenky Razákové a fotografie Martina Jana Junka. Galerie je otevřena PO – PÁ: od 7:00 do 16:00 hodin. V jiných termínech po individuální dohodě.

Výstava obrazů v Galerii FOUYER

Rokycanská Galerie FOUYER je netypická tím, že se nachází ve vstupní hale společnosti S+H, s.r.o., kde vznikla v roce 2008. První výstava, která se zde uskutečnila, byla součástí akce Agentury AM art, s.r.o. s názvem „Permanentní performance“. Jednalo se o nepřetržitou mezinárodní přehlídku, která začala v Plzni v roce 2002 a výstava v galerii Fouyer byla poslední prezentací před restaurováním obrazů.

Galerie se zaměřuje především na současné výtvarné umění a pořádá přibližně šest výstav do roka. O své činnosti vydává ročenku, o kterou si můžete napsat, nebo si ji prohlédnou na těchto stránkách. Vzhledem k vynikající akustice prostoru jsou zde pořádány i koncerty jako doplňkový program galerie.  Od roku 2011 byla spuštěna i   webová prezentace, která aktuálně informuje o dění v galerii. Zájemci zde najdou veškerý podrobný  program galerie, aktuální informace a mají také možnost napsat svůj dotaz či připomínku. V přípravné fázi je i možnost nákupu uměleckých děl, které galerie uvolní k prodeji ze svých sbírek.