Finále ČR soutěže Dívka Talent 2019 se blíží

Deset nejkrásnějších a nejtalentovanějších dívek z celé republiky se sjede opět do plzeňského Parkhotelu, kde se bude konat už 23. ročník Dívky roku. Velkolepá show vypukne v sobotu 28. září od 18 hodin, letošním tématem se stane Kniha džungle.

Finalistky se nejprve představí v tanečním intru v choreografii Petra Čejky a následně ve čtyřech disciplínách – rozhovor, volná disciplína, cvičení Jumping a módní přehlídka. Finálového galavečeru se zúčastní i známé osobnosti. Hlavními hosty jsou finalisté soutěže The Voice ČeskoSlovensko Jakub Moulis a Ladislav Korbel, programem bude provázet známá modelka a moderátorka Lucie Křížková. V porotě pak usednou odborníci ze světa módy i sportu, například plzeňský fotograf Ivan Štefko, módní návrhářka Kateřina Líblová nebo trenéra bývalý hráče FC Viktoria Plzeň Pavla Horvátha.

Dívka Talent je soutěž pro dívky od 14 do 16 let, která nehledá jen krásné tváře, ale především talentované a inteligentní dívky, které mají zájem o sport a smysl pro humor. Soutěž se uskuteční pod záštitou MŠMT a letos i pod záštitou radního města Plzně Davida Šloufa. Vstupenky na finálovou show budou k dostání na místě. Výtěžek poputuje tříletému hendikepovanému Vilímkovi ze spolku Dobrý skutek, který ho využije na úhradu intenzivní fyzioterapie.