Faurecia Plzeň oslavila 5. výročí

foto: Faurecia

Open & Family day společnosti Faurecia, která má aktuálně asi 1140 zaměstnanců, si užily stovky lidí. Páté narozeniny firmy přišli oslavit nejen zaměstnanci a jejich rodiny, ale i lidé, které zajímá zákulisí společnosti, kde se vyrábějí sedačky do vozů BMW.

Děti si vychutnaly bohatou nabídku atrakcí. Připraveny byly bungee trampolíny, skákací hrad, modelování balónků, RC modely, malování na obličej nebo interaktivní divadlo. Návštěvníci si pochvalovali skvělý program i výborné jídlo.

Prostory závodu byly u příležitosti akce zpřístupněny veřejnosti, prohlídky probíhaly každých 20 minut a byl o ně obrovský zájem. Návštěvníci se mohli dozvědět více o celém výrobním procesu, ale i o možném získání pracovního místa.

Společnost Faurecia by ráda přivítala další kolegyně a kolegy – především operátory výroby, ale také pracovníky do logistiky. Zájemci mohou volat na bezplatnou zelenou linku 800 123 295 nebo se dostavit osobně na personální oddělení, kde získají veškeré informace o podmínkách a benefitech.

Společnost Faurecia je odborníkem na design a výrobu automobilových sedadel, interiérů a výfukových systémů. Má pobočky ve 32 zemích po celém světě a je šestým největším dodavatelem pro automobilový průmysl. V ČR má společnost Faurecia sedm závodů a v nich 4500 zaměstnanců. Faurecia v Nýřanech u Plzně je nejmladší z českých závodů, který zahájil provoz 1. května 2013. Kompletují se v něm autosedačky pro BMW.