Faurecia Nýřany slaví. Společnost BMW jí dala důvěru až do roku 2030

foto: Faurecia

V březnu 2017 se ve Faurecii vyrobila autosedačka s pořadovým číslem 1.000 000 a v těchto dnes přichází společnost s další dobrou zprávou. BMW bude s nýřanskou firmou spolupracovat až do roku 2030.

Společnost Faurecia to chápe jako ocenění kvalitní práce a vyjádření důvěry ze strany významného klienta automobilky BMW. „Umožňuje nám to nabídnout zaměstnancům stabilitu, perspektivu dlouhodobého zaměstnání a zároveň dobré finanční ohodnocení a kvalitní široké portfolio zaměstnaneckých výhod. Vážíme si toho, že jsme součástí nového trendu v automobilovém průmyslu ve vývoji interiérů,“ říká Hana Petrlíková HR Business Partner společnosti Faurecia Nýřany.

Společnost plánuje rozšíření výroby o další linku a chce tedy přivítat další kolegyně a kolegy – především o operátory výroby, ale také pracovníky do logistiky. Zájemci mohou volat na bezplatnou linku 800 256 175 nebo se dostavit osobně na personální oddělení.

Společnost Faurecia je odborníkem na design a výrobu automobilových sedadel, interiérů a výfukových systémů. Má pobočky ve 32 zemích po celém světě a je šestým největším dodavatelem pro automobilový průmysl. V České republice má společnost Faurecia sedm závodů a v nich 4500 zaměstnanců. Faurecia v Nýřanech u Plzně je nejmladší z českých závodů. Tento závod zahájil provoz 1. května 2013. Kompletují se v něm autosedačky pro BMW. Každých 48 sekund se zde vyrobí jedna sedačka.