EURONOVA GROUP opět dělala radost dětem v dětském domově ve Stodě

foto: Plzen.cz

Mediální společnost EURONOVA GROUP jako každoročně i letos nadělovala dárky v zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Robinson ve Stodě na Plzeňsku. „Program byl jako vždy moc pěkný, s dětmi jsme ozdobili vánoční stromek, zazpívali koledy a nakonec si společně rozbalili dárky,“ řekl Tomáš Melč, mediální zástupce společnosti EURONOVA GROUP.

Za dětmi se vypravilo spoustu zaměstnanců společnosti a strávili zde několik milých a příjemných hodin. Nechyběl stromeček, koledy, cukroví a dárky. „V letošním roce jsme opět požádali tety, aby nám napsaly dětská vánoční přání. Nejvíce si děti přály oblečení, boty, kosmetiku, mp4, sluchátka a panenky. Dětský domov obdržel i finanční částku ze sbírky, kterou uspořádali zaměstnanci naší mediální skupiny EURONOVA GROUP. Dlouhodobě se snažíme dětem ve Stodu dělat radost a v podobných aktivitách chceme i nadále pokračovat,“ řekl Tomáš Melč, mediální zástupce společnosti.

Vánoce v Robinsonovi

Štědrý den tráví děti jako by byly doma. Od rána se dívají na pohádky, snídají vánočku. K večeři mají řízek s bramborovým salátem. Pak zazvoní zvoneček, rozsvítí se stromeček a děti si rozbalují své dárky a zpívají koledy. Nyní je v domově 17 dětí, ve věku od tří měsíců do 18 let.