Dvojici při krádeži zachytila kamera. Policisté zveřejnili záběry

Foto: PČR

Prozatím neznámý muž s neznámou ženou měli 23. srpna letošního roku mezi 15:27 a 16:35 opakovaně navštívit prodejnu drogerie v Tachově a postupně odcizit různé drogistické zboží v hodnotě za bezmála 11 000 korun. Pachatele zachytila bezpečnostní kamera a policisté tak žádají veřejnost o pomoc.

„Muž je ve věku 30 – 40 let, výška 170 – 180 cm, štíhlé postavy. Podezřelý měl krátce střižené tmavé vlasy, byl oholený, bez viditelného tetování. Na zádech měl černo šedý batoh. Oblečený byl do modrých látkových kraťasů a tmavě modrého trika s bílým nápisem „KISS MY ASS“,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Podezřelá žena je ve věku kolem 30 let, výšky kolem 170 cm, štíhlé postavy a má černé delší vlasy. „Na sobě měla černé tílko, černé legíny, bílé sportovní boty, na hlavě měla růžovou kšiltovku s černým nápisem „LONDON“ a na zádech černo růžový batoh,“ dodala policejní mluvčí.

Tachovští policisté žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k ustanovení pachatelů, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 710, nebo aby kontaktovali linku tísňového volání 158. Své poznatky mohou sdělit i na jakékoliv policejní služebně.