Drogerie ROSSMANN v ulici B. Smetany v Plzni se otevřela po rekonstrukci

Síť drogerií ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972 panem Dirkem Roβmannem. Aktuálně má zastoupení v 6 evropských zemích v celkovém počtu téměř 4 000 prodejen s ročním obratem 9 miliard Euro. V České republice má ROSSMANN více než 130 prodejen s ročním obratem převyšujícím 3 miliardy Kč. Moderní prodejny nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu brandových produktů také výrobky vlastních značek i špičkový zákaznický servis.

Od roku 2018 změnila firma svou obchodní strategii. Novým konceptem „ROSSMANN. A život je krásnější.“ chce vice působit na emoce svých zákazníků a přinášet jim nejen radost, ale i krásu a inspiraci. Cenově výhodnými produkty se ROSSMANN snaží činit život krásnější a ve svém širokém sortimentu nabízet zákazníkům škálu produktů pro zdravější, plnohodnotnější a spokojenější život.

Od září do prosince 2018 probíhá na všech prodejnách ROSSMANN věrnostní program s názvem Živlíci, který učí děti tomu, jak se správně chovat k planetě, aby tu pro nás byla co nejdéle. Za nákup obdrží zákazníci body, za které si poté mohou pořídit plyšového Živlíka. Živlíci jsou plyšové hračky, které na sebe vzaly podobu nejen přírodních živlů. Učí děti, jak se chovat k přírodě a rozumně využívat jejích zdrojů. Celkem osm různých postaviček má dětem zábavnou formou předat základní návyky jak neplýtvat papírem, šetřit energií, teplem, světlem a vodou nebo že je potřeba třídit odpad. Tento věrnostní program cílí na děti a jejich výchovu.

Zrekonstruovaná drogerie ROSSMANN v ulici Bedřicha Smetany poblíž náměstí je nejstarší rossmannskou prodejnou v Plzni, která byla otevřena na podzim roku 1997. Prodejna v centru města patří k prvním prodejnám společnosti ROSSMANN v České republice a také k jedné z těch nejmenších. I navzdory své menší velikosti se těší vysoké oblibě mezi místními zákazníky. V říjnu 2018 byla prodejna několik týdnů z důvodu rozsáhlé přestavby uzavřena. Po přestavbě je nyní téměř o 30 m² větší, zákazníci se mohou těšit na rozšířený sortiment dětského a bio sortimentu, bohatší výběr vlasové a tělové kosmetiky. Zároveň je zde nově zařazen sortiment vitamínů, eco čističů, biokosmetiky a ve výběru dekorativní kosmetiky navíc přibyl stojan Catrice.

Tímto zveme k nákupu všechny zákazníky z Plzně i okolí. Doufáme, že se jim na nové prodejně bude líbit a budou zde rádi nakupovat.

PR