Doučování, které baví. S 2+2 školou zvládnete nejen matematiku hravě

Čekají vašeho školáka přijímací zkoušky na střední školu nebo gymnázium či příprava na maturitu? Potřebuje vysvětlit a procvičit probíranou látku? Nevíte, jak mu s učením pomoct? Jak zvládnout doučování efektivně, bez stresu a s výbornými výsledky nám vysvětlil Milan Šťastný z 2+2 školy matematiky v Plzni.

Na doučování žáků základních a středních škol, zlepšování jejich prospěchu i přípravu na přijímací a maturitní zkoušky se specializuje 2+2 škola matematiky v Plzni. Vzdělávací instituce poskytuje doučování matematiky, fyziky, chemie a biologie. Zkrátka všech stěžejních předmětů. Navíc díky spojení s BeHappy jazykovým centrem nabízí také doučování českého i anglického jazyka a dalších cizích jazyků. Cílem doučování je žákům dovysvětlit a procvičit vyučovanou látku, na kterou ve škole není prostor. Výuka probíhá podle požadavků skupinově nebo individuálně.

„Kromě doučování připravujeme žáky 5., 7. a 9. tříd na přijímací zkoušky na víceletá gymnázia a střední školy. Kurzy jsou zaměřeny na úspěšné zvládnutí testů CERMAT z matematiky i češtiny. K výuce používáme vlastní materiály, které jsou unikátně vytvořeny pro naši potřebu,“ vysvětluje Milan Šťastný, ředitel 2+2 školy matematiky v Plzni, Českých Budějovicích, Písku, Táboře a Příbrami. Pro úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek bez stresu umožňuje 2+2 škola matematiky vyzkoušet si přijímací zkoušky nanečisto.

Součástí výuky je také příprava na maturitní zkoušky z matematiky, češtiny a anglického jazyka i příprava na vysokoškolské přijímací zkoušky.

Doučování vedou zkušení lektoři

Ve 2+2 škole matematiky působí zkušení lektoři z řad aprobovaných učitelů, vysokoškolských studentů pedagogie a lidí, pro které je vyučování zálibou. „Klademe důraz na aktivní a přátelský přístup lektorů, což se nám vždy vyplatilo. Žáci díky tomu nejsou ve stresu, dokážou se plně soustředit a podávat výborné výsledky,“ říká Milan Šťastný.

Kde 2+2 škola matematiky působí?

Až do letošního léta působila plzeňská 2+2 škola matematiky ve čtvrtích Doubravka a Slovany. Po třech letech došlo k sjednocení obou poboček a k jejich přesunu do centra Plzně na adresu Bezručova 184/29. Nové učebny 2+2 školy matematiky na Bezručově ulici zaujímají plochu 150 m2. Jedinečný mezonetový prostor nabízí moderní a klidné zázemí pro nerušené doučování, dostatek místa pro individuální výuku i výbornou dopravní dostupnost.

Na stejné adrese působí také BeHappy jazykové centrum. Přesunutím 2+2 školy matematiky a BeHappy jazykového centra tak vznikl unikátní prostor pro doučování žáků základních a středních škol. Kromě doučování matematiky, fyziky, chemie, biologie lze totiž využít i doučování českého jazyka, angličtiny, němčiny či francouzštiny a dalších jazyků. „Sloučení obou poboček přineslo kvalitnější zázemí a vyšší efektivitu vyučování. Zároveň není narušena individuální výuka a doučování v malých skupinkách“ vysvětluje Milan Šťastný, ředitel 2+2 školy matematiky.

Rezervujte dětem lekce doučování

Se začátkem školního roku je v plném proudu zápis na lekce doučování. Pro žáky devátých tříd připravuje 2+2 škola matematiky, nad rámec klasické výuky, víkendové přípravné kurzy na přijímací zkoušky, které začnou začátkem roku 2020. Připravte své děti na přijímací zkoušky, rezervujte jim místo na přípravných kurzech nebo využijte efektivní doučování, které má smysl. Kontaktujte 2+2 školu matematiky.