Doubravecká promítačka začala. Na La La Land přišlo přes 600 diváků

foto: V. Čermák

Už po deváté pořádá společnost Euronova Group ve spolupráci s Úřadem městského obvodu Plzeň 4 na louce u sv. Jiří v Plzni Doubraveckou promítačku. Zahájení proběhlo v pondělí večer projekcí filmu La La Land. Zahajovací projekci se nenechalo ujít šest stovek diváků, přítomen byl majitel mediální skupiny Euronova Group Radek Novák. Filmový minifestival zahájil starosta Městského obvodu Plzeň 4 Michal Chalupný.

Doubravecká promítačka potrvá do pátku a postupně budou promítnuty na moderním mobilním promítacím zařízení filmy Dítě Bridget Jonesové, erotický trhák Padesát odstínů temnoty, dalším filmem je Rychle a zběsile a přehlídku uzavře divácky úspěšnou pohádku Jiřího Stracha Anděl Páně 2.

Jak řekl ve svém úvodním slově starosta Městského obvodu Plzeň, počet diváků na zahajovacím představení přesáhl 600. Vstup na všechny projekce je zdarma a začátky jsou vždy v 21 hodin. Během projekcí je k dispozici stánek s jídlem a pitím. Na pět promítacích dní pak naváže i tradiční a oblíbený Gurmánský festival.