Doručení zásilek i v sobotu a neděli s GO!

foto: Go Express

Víte, že je společnost GO! Express & Logistics schopna zaručit doručení o víkendu? Bezproblémová mezinárodní přeprava zásilek o víkendu už dávno není pouhým snem, v GO! opravdu dokáží zajistit doručení důležitého balíčku do Curychu už v sobotu ráno nebo termínované doručení v neděli v poledne v Lübecku.

Zaměstnanci GO! pracují, když ostatní odpočívají, a to i v době letních dovolených.  GO! funguje 365 dní v roce, díky čemuž zajišťuje plynulý chod mnoha společností a je hlavním partnerem v oblasti přepravy pro řadu významných mezinárodních firem. Tento servis GO! Express & Logistics zajistí nejen ve Švýcarsku a Rakousku, ale také například v Německu, Polsku, Nizozemsku, Lucembursku či Francii a samozřejmě také na Slovensku či po území České republiky.

Pokud tedy potřebujete doručit zásilku o víkendu, není nutné objednávat přímého kurýra z České republiky až do požadované destinace. Stačí zásilku v pátek objednat a předat GO! kurýrovi a ten už se postará o její doručení o víkendu, aniž by se klient musel něčeho obávat. V kombinaci s ostatními službami, které společnost nabízí, a individuálním přístupem ze strany GO! Express & Logistics se tak i nemožné stává možným.

GO! Express & Logistics je mezinárodní společnost zabývající se expresní přepravou a logistikou. GO! Express je poskytovatelem expresní přepravy všech druhů zásilek od dokumentů po těžší balíky ve 220 zemích světa. V České republice působí od roku 2002, aktuálně s centrálou v Praze – Hostivici a pobočkami v Praze, Brně a Plzni.

http://general-overnight.cz/

PR