Do Plzně míří hvězda televizní show Tvoje tvář… Adam Mišík

V Plzni se chystá tradiční velkolepá kulturní akce. V sobotu 17. června se v areálu ŠKODALANDU v Plzni uskuteční zábavná show Nebe plné padáků a letošní program je nabitý hvězdami. Vystoupí David Kraus, skupina Nebe kapely Zvlášňý škola nebo Karel Gott revival band. A chybět nebude Adam Mišík.

Jaký máte vztah k Plzni? Znáte nějaká místa? Byl jste ve městě pokaždé jen pracovně, nebo jste sem někdy zajel i na výlet?

Abych pravdu řekl, vždycky, když jedu do Plzně, tak je to v rámci koncertu, od roku 2013 to bylo už pětkrát. Po akci se ale vždy rád zdržím v centru, třeba na jídlo. Takže znám vaše prostranství, kluby a restaurace :).

K Plzni patří pivo, máte ho rád?

Samozřejmě, že mám pivo rád, i když oficiálně ho piji teprve od předminulého roku, že :). A to plzeňský je jasně nejlepší. Pokaždé, když jsem v Americe, tak jednou z mých prvních starostí je najít krám, kde prodávají Pilsner.

Na co se mohou lidé těšit? Zazpíváte i nějaké písničky, se kterými jste zazářil v pořadu Tvoje tvář má známý hlas?

Určitě s kapelou zahrajeme kromě mého repertoáru a coverů mých oblíbených zpěváků i nějaký nechvalně známý hit, který jsem předvedl v Tváři…

Blíží se léto, budete ho celé trávit pracovně nebo máte v plánu i nějakou dovolenou?

Budu toho mít hodně, ale dovolenou si čas najdu, protože relaxovat je k životu důležité.

Jak nejlépe relaxujete? Máte nějaké koníčky?

Mám štěstí, že dělám to, co mě baví, takže všechno, co se točí okolo umění, je mým koníčkem: skládání a produkce hudby, koncertování, natáčení filmů. Tím, co dělám, se zároveň i relaxuju, protože mi to dodává energii, a ne naopak.

Co byste vzkázal návštěvníkům, kteří se chystají na akci Nebe plné padáků, kde 17. června vystoupíte?

Na akci s takovou tématikou jsem ještě nevystupoval, takže se na všechny těším, přivezeme s kapelou fajnou energickou show, tak doražte!