Do Plzně dorazí kapely Komunál a Limetal. Soutěžíme o lístky

Limetal

V sobotu 20. dubna od 20 hodin bude Kulturní dům Šeřiková patřit hned dvěma populárním skupinám. Své show předvedou kapely Komunál a Limetal. S naším serverem můžete jít na koncert zdarma.

Soutěž o vstupenky na koncert kapel Komunál a Limetal:
Otázka: Kdy vznikla kapela Limetal? Správné odpovědi posílejte na e-mail soutez@plzen.cz. Výherce, který získá dvě vstupenky na koncert, vyhlásíme ve středu 17. dubna.

Dvě české rockové kapely, jež slaví stále větší a větší úspěch, se představí pohromadě v KD Šeříková v Plzni. Komunál si zejména v posledních letech vydobyl svou pozici mezi českými kapelami a jeho fanouškovská základna stále roste. Texty Komunálu jsou ze života, tedy veselejší i vážnější, a obvykle vyprávějí nějaký příběh.

Limetal brázdí republiku se svým melodickým hardrockem zhruba od přelomu let 2015-2016, jeho členové jsou však ostřílení muzikanti. Veronika Mrázová z důvodu radostného očekávání předala během turné paličky svému manželovi, neméně zkušenému bubeníkovi Daliboru Mrázovi, a od mikrofonu bude velmi energicky „úřadovat“ Fany Michalík.