Do lázní díky charitativní sbírce

Když maminka malé Michalky Petra Potocká ze Stříbra viděla vybranou konečnou částku, která se získala díky koncertu tří kapel: KECKA A PECKA NA PLANETĚ FANTASIA, RAGULIN A HAMLETI, rozplakala se a chvilku nemohla ani promluvit dojetím. Její slzy spustily následně další  v očích pořadatelek i přihlížejících. Čtyřletá Michalka, která je postižená a její nemoci by prospěly lázně, se dočká a brzy pojede na léčení, a to díky dobrým lidem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA„Jsme tak rády, že to vyšlo, zpočátku jsme měly strach, moc lidí nebylo. Ale dopadlo to skvěle,“ oddychly si pořadatelky Lucie Rabadová a Jitka Malá, které na přípravách pracovaly několik měsíců.  Vstup na koncert byl dobrovolný, navíc byla zajímavá tombola, na akci přispělo kolem padesáti firem a podnikatelů. Za to jim patří velký dík! Navíc došlo k dražbě srnky a obrazu, to vše šlo na účet Míši. Srnku vydražil za 1200 korun Václav Šneberk. „Peníze půjdou na doboru věc a srnka vlastně taky, uděláme ji na několik způsobů. O této akci jsem se dozvěděl z internetu, chtěl jsem přispět,“ uvedl výherce, který dodal, že je v podstatě soutěživý typ.

Na koncert přišli také manželé Fafílkovi. „No, museli jsme přijít a podpořit malou Michalku, ale zároveň i naši dceru, která akci s kamarádkou pořádá. Myslím, že se jim to vydařilo, mají úspěch. My jsme sice v tombole zrovna vyhráli to, co tam dala naše dcera, ale to nevadí, hlavně, že to splní účel,“ smála se Hanka Fafílková.  Petra Potocká děkuje zejména panu Bohuslavu Červenému, všem sponzorům a ostatním, kteří Michalce přispěli…