Do další sezony vstoupí futsalisté v nových dresech

 

Po dlouhých přípravách a následném focení v centru města Plzně byly fanouškům futsalového Interobalu představeny dresy, ve kterých hráči vběhnou do nové sezony. Ty budou mít možnost obléknout již na konci tohoto týdne, kdy je po měsíci letní přípravy čekají první přátelské utkání.

Vzhled dresů pro novou sezonu 2020/21 byl v řešení již od ledna, kdy společnost Joma vydala katalog dresů pro futsal na rok 2020. Již zde vznikla představa, do jakého kabátu se klub do nové sezony oblékne. „Všechny detaily nových dresů se ladily od začátku Nového roku takřka do poslední chvíle. Věříme, že se finální grafický vzhled povedl. Chtěli jsme pro novou sezonu přijít se sladěním dresů a celkové grafiky, tudíž doufáme, že se fanouškům bude vizuální prezentace klubu líbit a budou po této stránce spokojeni, uvedl k přípravám klubový PR manažer Martin Spörl.

Nové dresy tedy disponují stejným vzorem a fontem, jako nová klubová grafika, která bude fanoušky po celou dobu sezony provázet na sociálních sítích. Kromě vůně nových dresů bude hráče také doprovázet vlajka země, ze které hráč pochází.

„Je to určitě příjemná změna. Barevně i vzorem se mi líbí víc, než ty minulé. Navíc přibyla za krkem i vlajka národnosti daného hráče, což je super prvek, který udělal dres specifickým,“ zhodnotil vzhled nových dresů kapitán slovenské reprezentace, Peter Kozár.

Také po zranění rekonvalescentující Lukáš Rešetár si nový pracovní oděv chválí a již se těší, až ten svůj s číslem 7 oblékne k ostrému utkání. „Nové dresy jsou super! Moc se mi líbí a věřím, že nám všem přinesou štěstí v následující sezoně. Když jsem si ten dres oblékl na focení, tak jsem si trochu připomněl, jaké to je vzít si na sebe dres a jít hrát zápas. Doufám, že už se tak brzy budu prohánět v dresu po palubovce,“ prozradil po focení kapitán týmu Lukáš Rešetár.

Finální focení dresů pro sezonu 2020/21 proběhlo na dvou místech města Plzně. Lukáš Rešetár, Tomáš Vnuk, Michal Seidler a Peter Kozár postupně zapózovali fotografovi Tomáši Liškovi na náměstí Republiky a v Křižíkovo sadech.

„Focení nové sady dresů jsem si zprvu užíval. Ale s přibývajícím časem a požadavkami fotografa jsem si řekl, že pro všechny bude lepší, když zůstanu futsalistou (smích),“ dodal k průběhu focení slovenský legionář v plzeňských službách, Peter Kozár.

Hráči novou domácí sadu otestují již 7. a 8. srpna, kdy se v přípravných duelech představí na půdě polského mistra, Rekordu Bielsko-Biala. O týden později v pátek 14. srpna přivítá Interobal v přátelském utkání na své palubovce Olympik Mělník. Generálku na novou sezonu odehrají hráči Plzně také na svém domácím hřišti. K dvojutkání (29. a 30. srpna) do Plzně dorazí úspěšný německý tým VfL 05 Hohenstein-Ernstthal. Ligová soutěž pro obhájce druhého místa z předčasně ukončeného ročníku 2019/20 začne 4. září domácím zápasem proti týmu FTZS Liberec

text je PR