Dívkou Talent 2019 je Natálie Karásková

Natálie Karásková ovládla už 23. ročník soutěže, krásy a talentu Dívka Talent 2019. Deset nejkrásnější a nejtalentovanějších dívek z celé republiky se divákům představilo v plzeňském Parkhotelu v sobotu 28. září, a to v tématu Kniha džungle. Jednalo se o finále ČR.

Finalistky se ve strhující show představily celkem ve čtyřech disciplínách – rozhovor, volná disciplína, cvičení jumping a módní přehlídka v šatech od módní návrhářky Kateřiny Líblové z ateliéru Kirké. Celý galavečer odstartovalo také taneční intro v choreografii Petra Čejky. Ohromné pozornosti se dočkaly právě disciplíny volné, ve kterých diváci mohli často vidět taneční, hudební a pěvecké vystoupení na špičkové úrovni. Porota, ve které zasedl například fotbalový trenér Pavel Horváth, známý fotograf Ivan Štefko nebo zakladatelka modelingové agentury Czechoslovak Models Milada Karasová, nakonec jako vítězku vybrala Natálii Karáskovou z Háje u Duchcova. Ta jako cenu získala korunku a s ní kromě dalších hodnotných darů i pozvánku na casting agentury Czechoslovak Models.

Na druhém místě se umístila Gabriela Zajícová z Ústí nad Labem, na třetím pak Monika Ponížilová z Holešova u Brna. Titul Dívka foto následně získala Leontýna Kuchařová z Jirkova, Dívkou sociálních sítí se stala Veronika Hádková z Plzně.

Celým programem provázela moderátorka a známá modelka Lucie Křížková, jako hlavní hosté vystoupili finalisté soutěže The Voice ČeskoSlovensko Jakub Moulis a Ladislav Korbel. Akce měla také významný charitativní podtext. Celý výtěžek, který činil 50 272 Kč, bude věnován spolku Dobrý skutek, konkrétně Vilémku Bizubovi, jenž se potýká s dětskou mozkovou obrnou a dalšími nemocemi.