Divadlo Pluto oslaví 23. narozeniny dalším livestreamem

Foto archiv: Divadlo Pluto

Po úspěšném lednovém livestreamu Divadla Pluto přichází tato soukromá západočeská divadelní scéna s dalším dárkem pro své věrné fanoušky. V rámci oslav svých 23. narozenin nabídne v neděli 4.dubna od 19:00 hodin všem divákům prostřednictvím sociálních sítí a youtube kanálu divadla představení Uzloviny. Toto představení bude zároveň darem k 81.narozeninám sexuologa Radima Uzla.

„I v této nelehké době děláme vše, co je v našich silách, abychom zůstali v kontaktu s našimi diváky. Těm zároveň patří náš velký dík za veškeré finanční dary, které nám neustále posílají prostřednictvím naší akce 3P – Podrž Pluto, Prosím. Je to pro nás velká motivace a nejen díky těmto penězům máme naději, že toto černé období přežijeme,“ uvedla principálka Jindřiška Kikinčuková.

„Stále také natáčíme náš úspěšný seriál Padesát odstínů korony, jehož první díl si dál žije svým vlastním životem na sociálních sítích a má už přes tři miliony shlédnutí. Ale na našem youtube kanále je dalších sedm neméně zábavných dílů, ve kterých excelují přední herci našeho divadla,“ podotkl umělecký šéf souboru Jiří Bláha.

„Zároveň myslíme na budoucnost a chceme vidět světlo na konci tunelu, a tak jsme za přísných hygienických podmínek začali zkoušet legendární komedii Blbec k večeři, kde v hlavních rolích uvidíte nejen Pavla Kikinčuka, ale naše pluťácké řady rozšíří i divákům velmi dobře známý herec Daniel Rous,“ vyjmenovala seznam dalších aktivit produkční divadla Anna Kupková. V dalších rolích pak diváci budou moci vidět Kláru Kovaříkovou, Jana Urbana nebo Petra Jančaříka.

Pokud to epidemiologická situace dovolí, pokladna Divadla Pluto se znovu otevře 1.dubna a divákům tak umožníme každý čtvrtek mezi třetí a sedmou odpoledne nákup upomínkových předmětů Divadla Pluto, mezi které patří například reprezentativní stolní kalendář na tento rok, DVD Tajemství Divadla Pluto nebo dárkové poukázky nebo tzv. „Předplutné 7+1“ na další sezonu. Nákupem těchto předmětů mohou diváci pomoct přečkat Divadlu Pluto vynucenou koronavirovou pauzu. Svou podporu mohou příznivci vyjádřit i v rámci stále trvající akce „Podrž Pluto, Prosím“, a to finančním darem v jakékoliv výši na účet 279960323/0300 se zprávou pro příjemce PODRZ PLUTO DAR a jméno dárce.