Divadlo J. K. Tyla zahájilo prodej předplatného na rok 2019

Velké divadlo v Plzni

Divadlo J. K. Tyla zahájilo prodej předplatného na příští rok, a to jak v pokladně předprodeje, tak on-line. On-line prodej abonmá zavedlo DJKT minulou sezónu jako druhé divadlo v republice, a tak si stávající abonenti mohou předplatné prodloužit přes internet velmi jednoduše po zadání několika základních údajů z abonentky. Noví předplatitelé si mohou vybrat abonmá po jednoduché registraci.

V předplatném na rok 2019 si mohou diváci vybírat z 50 skupin, které jsou sestaveny ze čtyř až osmi představení, a to tak, aby každý divák mohl zvolit okruh podle svého vkusu a časových možností. Vybírat lze z odpoledních i večerních skupin, žánrově vyhraněných titulů či skupin pro děti. Pro abonenty jsou opět připraveny mimořádné výhody jako nižší cena oproti běžnému prodeji, stálé místo v hledišti a nabídky zvýhodněného vstupného na speciální akce, např. baletní večer k příležitosti výročí republiky Balet tančí republice, Adventní koncert či Noc s operou. Abonentku lze darovat i půjčit a již třetím rokem platí také jako jízdenka do plzeňského MHD, vždy hodinu před a hodinu po představení.

„Letošní kampaň Najděte si svoji roli, která je součástí ucelené koncepce na tři roky, vychází z myšlenky diváci divákům, na jejímž základě stojí i náš Mecenášský klub. Cílem je přiblížit se divákům a oslovit publikum všech věkových kategorií. Při přípravě kampaně jsme spolupracovali s návštěvníky našich scén a s lidmi, kteří se podíleli na projektech typu Noc s operou. V příštím roce se zaměříme na věkově vyzrálejší skupinu z řad našich abonentů a v dalším roce na děti,“ přibližuje kampaň ředitel DJKT Martin Otava.

Mezi největší lákadla z repertoáru DJKT, která naleznou abonenti ve svých předplatných, patří muzikály Donaha! a Duch (Ghost The Musical), opera Nabucco či opereta Veselá vdova. Milovníci baletu se mohou těšit na taneční zpracování slavné Shakespearovy komedie Zkrocení zlé ženy a činoherní nadšence jistě potěší Molièrův Tartuffe či tragédie starořeckého dramatika Sofokla Antigona.

Předplatné lze zakoupit také on-line na webových stránkách divadla www.djkt.eu, stávající abonenti si mohou prodloužit své předplatné na www.abonentka.eu, nebo v pokladně předprodeje ve Smetanových sadech 16, Plzeň. Zájemci mohou také kontaktovat paní Zuzanu Škvorovou na telefonu +420 378 038 186 nebo na e-mailu zuzana.skvorova@djkt.eu. Předplatné na rok 2019 je v prodeji od 1. října 2018 do 14. června 2019. Rezervace míst stávajícím předplatitelům platí do 29. listopadu 2018. Od 2. prosince 2018 budou uvolněná místa nabídnuta novým zájemcům.