Dík za nelehkou práci v dětských domovech

Jana Tomanová z  Dětského domova v Kašperských Horách, Jiřína Tomanová z Horšovského Týna nebo Eliška Vasková z Nepomuka či Milena Tirbová z Dětského  domova v Trnové na Plzni – severu, to je jenom několik  žen, kterým za profesionální práci ve středu na krajském úřadě poděkoval hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard vybraným pracovníkům dětských domovů zřizovaných Plzeňským krajem.

Ocenění od náměstkyně hejtmana Ivany Bartošové přebírá Eliška Vasková z Dětského domova v Nepomuku.

„Plzeňský kraj má systémovou péči v dětských domovech na vysoké úrovni, proto i nadále chceme pokračovat v podpoře těchto zařízení. Při svých návštěvách jsem se přesvědčil, že o děti je v našich domovech velice dobře postaráno. A proto bychom rádi alespoň touto cestou symbolicky poděkovali pracovníkům domovů, kteří mají mnohdy svou práci jako poslání a dávají do ní srdce,“ uvedl hejtman Josef Bernard.

Společně s ním přišla pracovníkům organizací Plzeňského kraje poděkovat a předat symbolické dary také náměstkyně hejtmana Ivana Bartošová. Ocenění v podobě pamětní medaile, děkovného listu a drobný dar  tak převzalo celkem 14 zaměstnanců krajských zařízení.