Děti oslaví svůj den na parkourovém hřišti

Den plný pohybu na největším parkourovém hřišti v ČR. To přesně vás čeká v sobotu 1. června od 14:30 v areálu Krašovská Aktivity centrum Plzeň. Konat se tu totiž bude Den dětí s Parkour Academy, na kterém se vám představí jak děti, které s parkourem teprve začínají, tak i zkušení borci z různých koutů nejen našeho regionu.

Akci pořádá Akademie volnočasových a vzdělávacích aktivit, z. ú., která v Krašovské vede parkourové kroužky pod názvem Parkour Academy. V programu se vám tak představí děti různých věkových skupin, a to ve věku od 6 do 15 let, chybět nebudou ale ani vzácní hosté z řad předních českých traceurů, jako jsou Freelance People z Klatov, In Motion Academy z Prahy nebo plzeňští Team Overfly. Podstatným bodem programu pak bude křest unikátní knihy #PARKOUR4U, multimediální příručky, která je přes QR kódy propojená s výukovými videi a kterou společně sepsali autoři Richard Beneš a Roman Pešír.

Zpestřením v programu budou moderované workshopy, soutěže o ceny, taneční vystoupení v podání Taneční školy Dance Nation a i skvělá muzika, o kterou se postará DJ BEAT. Akci bude moderovat Michal Křížek.

Parkour, jako moderní sportovní disciplína, patří mezi dětmi aktuálně k nejoblíbenějším sportům vůbec. O tom ostatně svědčí i vysoká návštěvnost Parkourového hřiště Krašovská, které je největší v republice a které patří vůbec k těm nejlepším hřištím v Evropě. I proto rozhodně stojí za to dorazit!