Den ve vzduchu 2017: Nabízíme soutěž o vstupenky nebo mobilní aplikaci

foto: denvevzduchu.cz

Největší letecká show na západě Čech se blíží, Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton proběhne už 29. a 30. dubna na letišti v Plasích. Už teď si můžete stáhnout mobilní aplikaci Den ve vzduchu, v které najdete nejdůležitější informace, aktuality, mapku areálu nebo časy odjezdů a příjezdů hromadné autobusové dopravy, která je pro návštěvníky zcela zdarma. Aplikaci si můžete stahovat z Google Play a AppStore.

„Aplikaci jsme poprvé spustili v loňském roce a setkala se s úspěchem. Během Dne ve vzduchu si ji stáhly stovky návštěvníků. Chceme fanouškům největší letecké show na západě Čech dopřát co největší informovanost a přesně to splní právě tato aplikace,“ říká hlavní organizátor Jiří Pěč z Agentury 4PRO. „Před začátkem samotné akce se v aplikaci budou objevovat aktuální články, s předstihem si zájemci budou moct vybrat také čas odjezdu autobusové linky z Plzně do Plas i zpět. Během víkendu 29. a 30. dubna se v aplikaci budou pravidelně objevovat aktuality s informacemi co se zrovna kde na letišti v Plasích děje a bude dít. Věřím, že naše aplikace všem lidem, kteří si ji stáhnou, zpříjemní už 15. ročník oblíbeného Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton,“ dodává Pěč.

Soutěž

Hrajeme o vstupenky na jeden ze dvou dvou leteckých dnů. Otázka: Na Dni ve vzduchu vystoupí také první český účastník elitní série Red Bull Air Race. Jak se tento špičkový pilot jmenuje? Správné odpovědi pište na email soutez@plzen.cz. Výherce budeme kontaktovat mailem.

Aplikace Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton je zdarma a stáhnout si ji můžete z Google Play pro Android nebo z AppStore pro iOS.