Další vycházka se starostou vedla na Bory

foto: ÚMO Plzeň 3

Po první podzimní skvrňanské vycházce měli ve čtvrtek 21. září možnost i obyvatelé plzeňských Bor vyrazit na jednu z dalších tematických vycházek, které pro ně pořádá plzeňský centrální obvod.

„Vycházkáře“, kterých bylo bezmála třicet, doprovázel starosta plzeňského centrálního obvodu Radislav Neubauer a místostarosta David Procházka.

„Jsem rád, že i přes proměnlivé počasí si našli občané našeho obvodu čas“, říká starosta Neubauer. “ To znamená, že lidé mají zájem o místo, ve kterém žijí a také to, že nám chtějí sdělit, s čím nejsou spokojeni a také co se naopak povedlo,“ dodal.

Borská procházka odstartovala z konečné tramvaje č. 4, odkud účastníci prošli Borským parkem, dále přes hráz vodní nádrže České údolí. Vycházku zakončila prohlídka multifunkčního sportovního areálu Škodaland.

„Dnešní vycházka byla velice příjemná, i když na září v chladnějším počasí. Chtěl bych poděkovat našim spoluobčanům z plzeňských Bor za účast, jejich připomínky a za zpětnou vazbu, kterou nám poskytují. Tyto informace jsou pro nás velmi cenné“, řekl David Procházka, místostarosta MO Plzeň.