Další smrtelná nehoda. Jeden člověk nepřežil havárii u Domažlic

ilustrační foto: HZS SPK

K tragické nehodě došlo kolem 2. hodiny v noci těsně před Domažlicemi ve směru od Havlovic. Havárii osobního auta tam nepřežil šestačtyřicetiletý muž. Další osoba byla transportována do nemocnice.

Pouhé dva dny poté, kdy na Klatovsku zahynuly při čelním střetu dvě osoby, stala se na silnicích v kraji další smrtelná havárie. Její bilance je jeden mrtvý a jeden zraněný. „U muže ročník 1972 lékař konstatoval exitus, šlo o zranění neslučitelná se životem. Druhý účastník, muž středního věku, byl transportován pozemní cestou se zraněním lehčího charakteru do FN Plzeň z důvodu závažného mechanismu nehody,“ dodal Vítězslav Sladký ze Záchranné služby Plzeňského kraje.

„Vozidlo Škoda Octavia, který řídil muž ročník 1981, při projíždění levotočivé zatáčky z přesně nezjištěných příčin vyjelo mimo komunikaci, kde se převrátilo přes střechu,“ uvedla policejní mluvčí Pavla Burešová s tím, že dechová zkouška provedena na místě byla s negativním výsledkem. „Komunikace byla přibližně do šesti hodin uzavřena, nyní je již plně průjezdná,“ doplnila Burešová. Okolnostmi a přesnou příčinou se podle jejích slov zabývají policisté z Domažlic.