Další remíza. Fotbalisté se rozešli s maďarskou Puskás Akademia bez branek

Fotbalisté Viktorie Plzeň také ve svém druhém přípravném zápase na soustředění ve Španělsku remizovali. Tentokrát s maďarským celkem Puskás Akademia 0:0.

V prvním poločase zlobil obranu maďarského týmu převážně Pavel Šulc hrající na pravém kraji záložní řady. Několikrát se mu podařilo prodrat se s míčem až do vápna, odkud hledal centry pod sebe některého ze spoluhráčů. V té největší šanci ale scházel Marku Bakošovi krok, aby balon usměrnil do odkryté brány. Aleš Hruška se vytáhl při přímém kopu Benedika Mioče, který ale u své pravé tyče bez větších potíží zneškodnil.

Po změně stran to byli nejprve hráči Puskáse, kdo se více tlačil do zakončení. Aleš Hruška si ale poradil jak z dalšími dvěma pokus z přímých kopů, tak i s rychlým brejkem po levé straně a střelou z osy hřiště. Další větší ohrožení maďarské branky přišlo v 70. minutě, kdy napálil odražený balon z dobré pozice Pavel Bucha, tento pokus ale gólman soupeře vyškrábl na rohový kop. V závěru se do hry dostali ještě Pačinda s Chorým, ani jim se ale nepodařilo prolomit bezbrankový stav.