Cizinec se na nádraží svlékal a onanoval před mladistvými dívkami

Ilustrační foto

Sexuálního obtěžování se dopustil na vlakovém nádraží v Domažlicích osmapadesátiletý cizinec. Přímo na nástupišti a potom i v čekárně opakovaně onanoval před mladistvými dívkami a navíc se na tomto veřejném místě obnažoval. Případ se stal v pondělí po 21. hodině. Ve středu už měl v ruce rozhodnutí o soudním potrestání za jeho nevhodné chování.

„Policisté z obvodního oddělení v Domažlicích přijali oznámení o muži, který se na veřejném prostranství obnažoval a onanoval. Policisté na místě třicet minut po jednadvacáté hodině cizince zadrželi a převezli na oddělení k provedení dalších úkonů,“ popsala incident mluvčí policie Dana Ladmanová.

To ale nebylo zdaleka všechno. Dále totiž policisté zjistili, že muž v osobním vlaku mezi Stodem a Domažlicemi onanoval také už kolem patnácté hodiny, před zatím nezjištěnou ženou. Zadržený cizinec putoval do policejní cely. V úterý převzal obvinění ze spáchání přečinu výtržnictví. Ve středu ve věci proběhlo soudní řízení a podle trestního příkazu byl muž vyhoštěn z území České republiky na čtyři roky.