Charitativní karneval s Culinkou pomohl projektu Díky dětem

foto: M. Svoboda

V neděli 17. března se uskutečnil s podporou ÚMO Plzeň 1 a Krajské rady dětí a mládeže v Plzni Charitativní koncert s Culinkou. V sále i přísálích se celé odpoledne bavily desítky dětí i jejich rodičů s culíkatou sympaťačkou. Společně si hráli, zpívali, soutěžili.

foto: M. Svoboda

Podtextem tohoto zábavného odpoledne bylo přispět na charitativní projekt Díky dětem, což se nakonec podařilo nad očekávání krásnou částkou. Ze vstupného a kasičky putuje na transparentní účet projektu 11 157 korun.

Nad akcí převzala finanční záštitu místostarostka obvodu Ilona Jehličková. „Jsem velmi ráda, že jsme jako městský obvod přispěli částkou ve výši 10. 000,- Kč na konání Charitativního karnevalu s Culinkou, konkrétně na nákup dárků a cen pro děti.  Náš obvod dlouhodobě podporuje charitativní akce, jejichž výtěžek jde za konkrétním potřebným dítětem,“ prohlásila.

Šek a kasičku za Díky dětem převzala od Culinky, místostarostky ÚMO Plzeň 1 Ilony Jehličkové a zástupkyně PKRDM Barbory Vlnové Alena Kozáková. „Bylo krásné pozorovat děti, jak se výborně baví. Navíc to, že jejich rodiče v nich už teď probouzejí povědomí, že je dobré pomáhat druhým, je skvělá zpráva,“ řekla Alena Kozáková.

Další z akcí, která Díky dětem podpoří, budou Velikonoce dětem na náměstí Republiky v Plzni 16. dubna.