BSP, Arakain, Kečup. Tři výroční koncerty o jednom víkendu v Plzni

Kečup / foto: facebook

Již tuto neděli 16. prosince se v KD Šeříková můžete těšit na přeložený koncert BSP. Jedná se o koncert v rámci turné k 25. výročí existence kapely a zároveň úplně poslední šanci vidět jejich narozeninový program.

Formace BSP je odnepaměti seskupením našich tří vynikajících hudebních osobností – zpěváka Kamila Střihavky, kytaristy a skladatele Michala Pavlíčka, a klávesisty a skladatele Oty Baláže. Díky jejich spojení známe hity jako Země vzdálená či Holka, čapni draka. Tato tři jména jsou navíc opravdovou zárukou kvality i fanouškovské přízně. Návrat BSP po delší odmlce zajisté udělal radost mnoha příznivcům kapely, kteří právě v něco takového doufali.

To však není vše. V pátek 14. prosince zahraje v KD Šeříková Arakain v rámci svého turné Apage Satanas – 20 let od vydání. Legendární kapela slaví dvacet let od vzniku své možná nejslavnější desky – a při této příležitosti se velmi ráda vrací na místo, kde bývala vždy vřele přijata, na místo, které má dlouholetou rockovou tradici a silnou fanouškovskou základnu. Arakain slibuje přehrát album Apage Satanas od začátku do konce v pořadí, v jakém jdou písně na desce, a můžeme se těšit i na pár bonusů. Pro západočeské fanoušky se taktéž jedná o takřka poslední šanci vidět tento výroční koncertní program Arakainu.

V sobotu 15. 12. vystoupí kapely Kečup a Sifon naEX se speciálními hosty z éry největší slávy Danem Dobiášem a Michalem Vaňkem. Tradičně už několik let vystupuje Kečup v prosinci v Plzni, a nebude tomu jinak ani letos. Můžete se těšit na hity jako Lilie, Slepá, Izabela IX. či nejnovější Moje malá Sofie. Dohromady zažijete více než čtyři hodiny poctivého bigbítu. Starosti nechte přede dveřmi KD Šeříková a přijďte se bavit. Před Vánoci si určitě odpočinek zasloužíte.