Bratři skórovali v jednom zápase. Je to asi poprvé, říká Denis Kindl

Hokejisté Škody Plzeň zejména zásluhou skvělé třetí části zvítězili nad Mladou Boleslaví 5:1. O dva góly se přitom postaralo bratrské duo ve škodováckém dresu. Mladší Denis Kindl otevřel účet zápasu, starší Jakub pak vstřelil důležitý třetí gól. „Abysme se prosadili oba? Nevzpomínám, asi poprvé,“ tvrdil po zápase Denis Kindl.

Co zápas rozhodlo? Ještě po druhé třetině to nevypadalo na jednoznačnou záležitost..
Fakt je, že Boleslav byla celou druhou třetinu lepší, tam bylo důležité, že jsme to udrželi. Ale rozhodl asi třetí gól bráchy, ten hrál velkou roli.

Na branku soupeře jste vyslali méně střel, než bývá možná obvyklé. Čím to bylo?
Trochu nám drhne rozehrávka, komplikujeme si jí. Pak se nedostáváme do toho laufu. Výsledek vypadá velmi dobře, ale nebylo to tak jasné. Pomohli jsme si přesilovkami. Tolik šancí jsme zase neměli, ale v přesilovkách jsme se uklidnili.

V zápase jste se prosadil vy i váš bratr..
Určitě si toho vážíme, je to speciální moment

Už se vám to někdy stalo?
Nejsem si jistý, myslím si, že to bylo poprvé.

Už v úterý vás čeká další zápas Ligy mistrů. Máte ještě motivaci, i když je postup jistý?
Je to furt prestiž, chceme vyhrát. Půjdeme na to jako vždy, navíc furt máme na čem pracovat, takže trenéři asi nepovolí nějaké úlevy. Nechceme doma prohrát.