Brankář Plzně Hruška: Nahuštěný program? Mám radši zápasy než tréninky

foto: FCVP

Po utkání s Realem Madrid následuje čeká fotbalisty Plzeň další zápas. Viktoria v rámci FORTUNA:LIGY přivítá v neděli od 15 hodin na svém hřišti Příbram. Zajímavý bude duel pro brankáře Aleše Hrušku, který za Středočechy chytal před příchodem do Plzně.

Dvaatřicetiletý brankář před minulou sezonou posílil kádr Západočechů právě z Příbrami, která tehdy sestupovala. „Nějak specificky to ale vnímat nebudu. Je to prostě další ligový zápas, budu se na něj připravovat jako na každý jiný. Po tom sestupu tam navíc moc bývalých spoluhráčů už není, je to taková trochu jiná Příbram,“ říká Hruška.

Středočeši měli velmi dobrý vstup do sezony, v posledních utkáních se jim ale nedaří. Jakou hrou se může prezentovat v Doosan Areně? „O tom já ani nechci nějak přemýšlet. Hrajeme doma, my to musíme zvládnout. Jak se bude prezentovat soupeř, to není naše věc, musíme to zvládnout sami za sebe,“ podotýká Aleš Hruška.

Viktoria má před sebou poslední zápas před reprezentační přestávkou po velmi náročném programu. „Člověk ten fotbal dělá pro to, aby hrál zápasy. Za mě osobně čim víc toho odchytám, tím lépe, mám radši zápasy než tréninky,“ má jasno.

Vstupenky na zápas jsou stále v prodeji. V neděli od 9 do 12:30 ve fanshopu a následně na pokladnách. Současně se prodávají také na prodejních místech Plzeňské vstupenky a online na webu Plzeňské vstupenky.