Bolevák opět roztančí oblíbený plzeňský festival Summer City Fest

Summer City Fest

Už posedmé se uskuteční ve dnech 21. – 22. června oblíbený plzeňský festival Summer City Fest, který se může pyšnit dlouhodobou kvalitou a návštěvností přesahující pět tisíc lidí. Také letos organizátoři z JP Entertainment nachystali multi žánrový festival, který naservíruje to nejlepší z české hip hopové, EDM, techno a DnB scény. Návštěvníci festivalu se i letos mohou těšit na dvoudenní festivalovou atmosféru, která zcela jistě ovládne pláž Boleveckého rybníka.

A jaké hvězdy se tentokrát představí? S mikrofonem v ruce to budou: Ben Cristovao, Paulie Garand, REST, Majslef, Viktor Sheen nebo Indy & Wich. Za mixážním pultem vám krev rozproudí DJ Chris Davies, Richard Reynolds, WHKRS, TiGI, Angry Beats, Ravic, Andriana Hranacova, Orbith nebo anglický Krakota.

Organizátoři festivalu letos udělali v programu malou změnu oproti předchozím ročníkům. Vyměnili DnB a Techno scénu na druhý den. Obvykle se hrálo Techno v sobotu a DnB v pátek. Teď je to opačně.

Předprodej vstupenek začíná na ceně 300 Kč pro jednodenní vstup, nebo 450 Kč za dvoudenní vstupenky. Zde https://www.ticketstream.cz/akce/summer-city-fest-multizanrovy-open-air-festival-123668 

Více informací na facebooku: https://www.facebook.com/events/1382257361917456/

LINE-UP

Hip Hop

Ben Cristovao, Paulie Garand, REST, Majslef, Viktor Sheen, Indy & Wich + LA4, Boki a další

EDM

Chris Davies, Richard Reynolds, WHKRS, TiGI, Angry Beats, Immortal, Meff & Megzy a další

Techno

Ravic, Andriana Hranacova, Orbith, Jindirch Vacek a další

DnB

Krakota ( UK ), Membrain a daší

Kdy se co bude hrát?

HIP HOP – pátek 21.6.

EDM – sobota 22.6.

Techno – pátek 21.6.

DnB – sobota 22.6.

PR