Blíží se Noc divadel 2017. Plzeňské scény nabídnou pestrý program

foto: plzen.cz

Divadlo J. K. Tyla se již počtvrté připojí k celoevropské Noci divadel. Už byl zahájen prodej vstupenek a program je opět nabitý v obou divadlech.

Ve Velkém divadle se v sobotu 18. listopadu uskuteční premiéra baletu Manon. Lektorský úvod tradičně proběhne ve Foyer Vendelína Budila od 18:30, stejně tak nebude chybět přípitek. V rámci Noci divadel je po představení připravena autogramiáda na jevišti. Stejně jako v předchozích letech nabízí divadlo 4 vstupenky pro baletní fajnšmekry. Balíček zahrnuje vstupenky na premiéru Manon, prohlídku zákulisí, setkání se šéfem a sólisty baletu Divadla J.K.Tyla, dle předchozí domluvy i účast na zkoušce baletu a samozřejmě přípitek a lektorský úvod před premiérou.

V Novém divadle bude program kombinovaný. Od 19 hodin se hraje na Malé scéně představení Iluze a pro všechny, kteří si vstupenku zakoupí, je po představení připraven večírek s činohrou ve foyer Nové scény. Od 21:30 každou půlhodinu začnou noční site-specific prohlídky Nového divadla. Nenechte si ujít speciálně připravený program souboru muzikálu a opery, které vás vtáhnou přímo do divadelního dění a navštivte místa, kam divák běžně nevkročí.

Vstupenky na představení Iluze lze zakoupit v obvyklém předprodeji. Vstupenky na Noc divadel, včetně Balíčku baletního fajnšmekra, lze zakoupit v pokladnách předprodeje ve Smetanových sadech 16. Cena Balíčku baletního fajnšmekra je 600 Kč, kapacita 4 osoby. Cena vstupenek na Noční site-specific je 100 Kč dospělí, 50 Kč pro studenty a děti, kapacita pouze 30 osob na prohlídku! Vstupenky na premiéru Manon jsou již také v prodeji.