Autosklo Luma vymění rozbité sklo u auta přímo u vás doma

Autosklo Luma

Máte prasklé, rozbité nebo třeba jen lehce naťuknuté sklo u auta? Hledáte servis, který spolupracuje právě s vaší pojišťovnou, přijede až k vám domů a nabídne kvalitní služby za rozumnou cenu? Pak se s důvěrou obraťte na firmu Autosklo Luma Rokycany, jejíž majitel Lukáš Endres nám vysvětlil všechny podrobnosti.

Na kolik výměna prasklého skla přijde peněz?

Pokud máte připojištěná skla na správný limit, pak nebudete vůbec nic platit. S pojišťovnou firma vše vyřídí, nebudete s tím mít žádné starosti. Autosklo Luma si od vás pouze vyžádá potřebné dokumenty a pak už vše zajistí. Naše společnost spolupracuje se všemi pojišťovnami.

Jak dlouho taková výměna trvá?

Samotná výměna čelního nebo zadního skla trvá od půl hodiny do asi tří hodin, v závislosti na tom, zda se jedná o sklo lepené nebo sklo instalované do gumy. A nemusíte mít strach ani o dálniční známku. V žádném případě si nebudete muset kupovat novou. Bez problémů vám tu stávající naši technici přendají na nové sklo.

Je nutné vždycky sklo úplně měnit?

Nemusí to tak být vždycky. Při drobném poškození je možné provést pouze opravu a to na počkání. Opravu lze udělat tehdy, pokud prasklina není v zorném poli řidiče, pokud nepřesahuje velikost 2 cm a pokud není na okraji skla. Oprava praskliny se provádí pouze na čelním skle automobilu. Je to rychlé a snadné řešení, které zabere kolem 30 minut.

Musím na výměnu jezdit přímo k vám do firmy?

To rozhodně není nutné. Firma Autosklo Luma vymění sklo přímo u vás doma. A nemusíte mít garáž, dvorek nebo zahradu. Výměna klidně může proběhnout na parkovišti před vaším domem. A ani špatné počasí nevadí. Vozíme s sebou stan, takže výměna může klidně proběhnout pod střechou.

Autosklo Luma provádí také tónování skel, které zaručí ochranu před vyblednutím interiéru při vysokých teplotách. Automobilové fólie nejnovější generace filtrují podle typu až 99 % škodlivých UV paprsků a zároveň snižují oslnění sluncem a světly ostatních vozidel. Dále chrání vaše soukromí a navíc tím získáte velmi atraktivní vzhled vašeho vozu. Společnost Autosklo Luma vám zajistí i tzv. pískování autoskel, které výrazně pomáhá předejít krádeži vašeho vozu.

Autosklo Luma, Čelakovského 194, Rokycany 337 01

tel: 775 681 304, info@autoskloluma.cz