Kamion skončil v obilí, auto se převrátilo na střechu do pole s kukuřicí

Kamion po karambolu zaparkoval v obilí. Foto: HZSPK

Hned dvě vozidla skončila ve středu při dopravních nehodách v poli. Nejprve havaroval poblíž obce Březí na Domažlicku kamion. Nezvládl průjezd zatáčkou a zaparkoval v oblí. Večer pak u Třemošné na Plzeňsku přistálo po karambolu osobní auto v kukuřičném lánu.

Foto: HZSPK

„Rychlost jízdy nepřizpůsobil krátce před polednem řidič (52) kamionu, který jel po silnici I/26 od Draženova na Horšovský Týn. Při projíždění levotočivé zatáčky na mokrém povrchu vyjel s vozidlem mimo komunikaci, kde poškodil silniční příkop, směrový sloupek a vzrostlé obilí. Poté na přilehlém poli havaroval. Dopravní nehoda se obešla bez zranění osob. Požití alkoholu u řidiče vyloučila dechová zkouška,“ informovala mluvčí policie Dagmar Brožová. Škoda na vozidle nevznikla, na obilí, směrovém sloupku a silničním příkopu byla vyčíslena na tři tisíce korun.

Řidič utrpěl při této nehodě zranění. Foto: HZSPK

Na okraji kukuřičného pole a na střeše skončil ve středu večer osobní automobil. Nehoda se stala v Třemošné u Diany krátce před 19.00 hodin. Při havárii se zranil řidič, kterého převzali do své péče záchranáři. Podle informací operačního důstojníka hasičů provedli hasiči protipožární opatření a v místě nehody řídili dopravu. K úniku pohonných hmot nedošlo. Okolnosti nehody teď vyšetřuje policie.