Alarmy znemožňují zlodějům nerušené vloupání

Chcete, aby Váš dům, byt nebo chata byly opravdu chráněné před zloději? Doplňte běžné mechanické zabezpečení (bezpečnostní dveře, zámky, kování) o elektronické. Ideální jsou například jednoduché alarmové systémy, které jsou dnes již cenově dostupné a sestavit si je můžete na míru tak, aby jednotlivé detektory hlídaly rizikové oblasti objektu. Dlouhodobá praxe totiž ukazuje, že vhodná kombinace mechanického a elektronického zabezpečení je nejúčinnější.

Pouhá přítomnost alarmového systému často zloděje ihned odradí od jakýchkoliv snah o překonání zámků, dveří a oken. Pokud se i přesto o vniknutí pokusí, detekční systém jej odhalí a spustí alarm. Nepozorované vloupání pak jednoduše není možné. Předpokladem je samozřejmě výběr vhodného alarmového systému a jeho správné nastavení, s čímž by Vám měl vždy poradit odborník.

Moderní alarmové systémy nabízejí širokou škálu volitelných komponent. Ty umožňují detekovat pohyb na určité ploše, průchod dveřmi či oknem, nezavřené dveře nebo okno, rozbité okno či kouř. Včas Vás tak upozorní na možnost vloupání i jiná rizika.

KLÍČOVÉ CENTRUM, které se specializuje na oblast mechanických i elektronických přístupových systémů, nabízí jak zvýhodněný set pro ochranu menších objektů (rodinného domu, chaty), tak i jednotlivé komponenty – samozřejmě včetně odborného poradenství a montáže systému. Systém můžete pohodlně spravovat a ovládat pomocí řídící jednotky, ale také vzdáleně prostřednictvím smartphonu, tabletu i počítače.

Rádi byste se o alarmových systémech dozvěděli více? Zastavte se na provozovně KLÍČOVÉHO CENTRA v Plzni!

PR