500 m2 plných hraček pro chlapy. Dárky last minute najdete v AHProfi

Foto: AHProfi

Máte doma kutila nebo profesionálního mechanika a ještě nevíte, jakým dárkem ho o letošních Vánocích obšťastníte? Přesně pro tyto případy je tu rodinná firma AHProfi, která se specializuje na ruční nářadí a dílenské vybavení a už 25 let uspokojuje potřeby laiků i odborníků.

Mezi hlavní sortiment firmy patří nářadí do dílny nebo garáže, ale také speciální přípravky na opravu automobilů. To vše a ještě dalších spoustu věcí navíc najdete v prodejně nacházející se v Dýšiné. K dispozici je vám 500 m2 plných „hraček pro chlapy“, kde si každý může nářadí vyzkoušet a osahat.

Samozřejmostí je také poradenství. Pokud tedy vyrazíte kupovat dárky manželovi, přítelovi, tatínkovi či synovi, nemusíte se bát, že se v nářadí nevyznáte. Odborníci vám na místě nabídnou mnoho lukrativních tipů na vhodné dárky

Pokud navštívíte osobně prodejnu AHProfi v Dýšiné, máte navíc jistotu, že se k vám dárek dostane včas. Přetížené e-shopy nestíhají doručovat, a tak se návštěvou prodejny můžete snadno vyhnout tomu, že přijde váš vysněný dárek až po Štědrém dnu.

AHProfi:
V. Brožíka 427
330 02 Dýšina
Po-Pá:   8:00 – 17:00
So:   8:00 – 12:00
+420 377 542 628
e-mail: info@ahprofi.cz

PR