Hledáte dobře placenou práci? Na chladírenského technika společnosti Servis Carrier čeká 40 000 korun měsíčně čistého

Nadstandardní platové ohodnocení a benefity k tomu nabízí společnost Servis Carrier v Plzni, která hledá posilu do týmu na pozici chladírenského technika. Nástup do jedné z předních společností s tepelnými čerpadly je možný ihned.

Mzda 40 tisíc korun měsíčně, služební vůz i pro soukromé účely, počítač a telefon. To vše nabízí renomovaná společnost Servis Carrier v Plzni, která do svého týmu shání chladírenského technika pro montáže a servis tepelných čerpadel.

Požadována je kvalifikace v oboru elektro nebo chladírenské techniky a řidičský průkaz skupiny B. Zájemce o práci musí prokázat aktivní přístup, důraz na preciznost, odpovědnost, spolehlivost a komunikativnost. Dobré vystupování je samozřejmostí.

Zájemci o pozici mohou kontaktovat personální oddělení společnosti telefonním čísle +420 724 541 525 nebo na e-mailu carrierpm@carrierpm.cz.

Staňte se součástí světové skupiny

Společnost Servis Carrier Plzeň působí na trhu v oblasti chlazení klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel od roku 1995. V současnosti zaujímá jedno z předních míst na trhu nejen v regionu, obzvlášť to platí v oblasti alternativních zdrojů energie.

Carrier Corporation je součástí United Technologies Corporation (UTC), která zaměstnává 215 000 lidí, je zastoupena asi ve 180 zemích po celém světě a je 55. největší americkou korporací na světě.

PR